kptnemo - komentarze


Nowa myśl....

"dlaczego nie mówimy o tym co nas boli otwarcie ?".Tym fragmentem piosenki pana Soyki rozpoczynam następną notkę...
Nie wiem dlacczego, ale ostatnio denerwiją mnie takie podchody, głupie(czyt. tępe)spojrzenia w szkole- co wam przeszkadza w mojej odmienności? Bo nie piję alkoholu? a może jestem jakiś nudny, sztywny?..może muzy słucham nie takiej...Człowiek, z którym chodziłem 6 lat do podstawówki znalazł sobie kumpli i teraz nie wiadomo dlaczego sie do mnie nie odzywa. Inny człowiek(bez nazwisk, żeby nie było)z kolei, mówi, że jest kolega, a potem urządza sobie wolny czas, a mi mówi, że nie ma czasu w weekend...
Ludzie !! Jeżeli coś wam u mnie przeszkadza, to powiedzcie mi o tym. Nie patrzcie sie tępo, albo obgadujcie za plecami. Jeżeli to dlatego wstyd wam się ze mną gdziekolwiek pokazać, to dajcie znać. Bedę wiedział na jakiej gram pozycji w tym prowincjonalnym teatrzyku....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.05.2005 :: 18:13 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

weneda

prowincjonalny teatrzyk... ładnie powiedziane :) a tak serio to się nie przejmuj i to olej :) ja tak zrobiłam i pomogło :)
23.05.2005 :: 16:39 :: asm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

Guinessi

...im dłuzej sie kogoś zna, tym trudniej jest póżniej wykrzyczec tej osobie prosto w twarz to co Cie boli, ale czasem tak trzeba dla oczyszczenia atmosfery z toksycznych niedomówien. Takie moje skromne zdanie. Buźka*
21.05.2005 :: 09:45 :: pa69.ksawerow.sdi.tpnet.pl

kruczek

...heh... ja myślałam, że ten nasz kolega z podstawówki jest fajny... może się myliłam? może on zawsze był fałszywy i głupi, tylko teraz trafił na podatny grunt.../ ech... no szkoda chłopaka w każdym razie :x i... nie przejmuj się tym, kto cię olewa... marnujesz nerwy i czas... nie warto! pamiętaj! Black Sabbath cię nie zostawi! :D właśnie jestem w trakcie organizowania jakiegoś spotkania powycieczkowego! :D:D:D
21.05.2005 :: 07:10 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Hmmm... fajny blog.. no może fajny to nie za odpowiednie słowo opisujace tego bloga... on jest po prostu oryginalny, niepowtarzalny, inny niż pozostałe... Wpadnij czasem do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i zostaw komcia na temat notki, szabloniku, linków.. czegokolwiek zwiazanego z blogiem Buziaki :***
20.05.2005 :: 22:32 :: aps213.neoplus.adsl.tpnet.pl

anne

..taka jest szara codzienność i nic nie jest w stanie tego zmienić...teatrzyk-był, jest i będzie...tak samo jak różne dziwne spojrzenia..choć nadzieja na zmianę zawsze istnieje..pozdrawiam serdecznie
20.05.2005 :: 22:17 :: eop219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewa

Nie przejmuj sie takimi ludzmi... najwyraźniej nie potrafią docenić prawdziwej przyjaźni i zauważyć dobrych wartości w człowieku...znam to bardzo dobrze, niektórzy też mnie tak traktują ale nie warto sie przejmować, trzymaj sie
Talk.pl :: Wróć