kptnemo - komentarze


Urodziny !!

Już 17. Dlaczego tak szybko ? Odpowie ktoś ? Pamiętam jak przyszedłem we wrześniu zeszłego roku do szkoły, a to było tak niedawno....
W każdym razie dzięki wszystkim, którzy złożyli mi życzenia, a takze pozdro dla Black Sabbath squad za to,że pamiętali...

+
z głębokim żalem zawiadamiamy, ze odeszła od nas moja ukochana drukarka. Żyła(służyła) lat 8. przyczyną śmierci było przepalenie się procesora.
Stypy nie organizuję, proszę nie przysyłac kwiatów...
+


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.05.2005 :: 18:15 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

weneda

oj tak... czasu to chyba nikto nigdy nie dogoni ... ale się nie przejmuj, zawsze znajdzie się jakiś starszy od ciebie pozdro i życzonka z okazji urodzinek (trochę spóźnione ale się wcześniej nie pochwaliłeś )
25.05.2005 :: 17:39 :: ara138.neoplus.adsl.tpnet.pl

anne

Adasiu..piszesz, że ten czas szybko mina..mi też..ale pomysl jak miłe teraz mamy wspomnienia :)
=my nigdy nie zapominamy=
moc zyczeń jeszzce raz i busiaki :*
24.05.2005 :: 22:51 :: pa69.ksawerow.sdi.tpnet.pl

hyhyhy drukarki popełniają zbiorowe samobójstwo :P a pamiętasz co ci napisałam? Black Sabbath nigdy cię nie zostawi! :D jeszcze raz: Najlepszego! :D Sto lat! ...a resztę na wolności :P
24.05.2005 :: 22:27 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Łoj ... naprawde niedobrze.. biedna drukareczka Moja tez cosik szwankuje Wpadnij kiedyś tam do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Pozdrowionka :*
Talk.pl :: Wróć