kptnemo - komentarze


"It's a long way to Home"

To był długi patrol. Naszczęscie mój Okręt może wrócić już szcześliwie do Domu. Przydarzyło sie kilka incydentów, przez które trochę oberwał, ale nie zatonął i nie zatonie jeszcze długo !!
Mimo wszystko będe mógł powiesić na peryskopie kilka proporczyków :D
Wszyscy koledzy, którzy wyszli w Morze 1 IX razem ze mną wrócili szczęśliwie i kazdy dopadł jakiś statek :)
Wracam do Domu, na zasłużony odpoczynek, by za dwa miesiace udać sie na jeszcze dłuższy i trudniejszy patrol.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.06.2005 :: 10:31 :: systemy48.toya.net.pl

Marcin

SIemka Adam swietny blog!!!!
Pozdro i zycze dalszych sukcesow!!!!!
18.06.2005 :: 12:49 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

Weneda

Jaka metaforka Całkiem do ciebie pasuję Taaaaaaak... ja też się cieszę, że zawijam do portu na całe piękne dwa miesiące ( zwłaszcza w te wakacje steuknie 18nastka )
18.06.2005 :: 09:36 :: agb74.internetdsl.tpnet.pl

ksiadz

ano denaturat jest be :D ale spiryt całkiem oki :D a jeśli chodzi o picie itd. to nie jesteście najgorsi ... za to w chodzeniu do szkoły przez najbliższy tydzień,jak zapowiada Basia,nie będziecie najlepsi ...
18.06.2005 :: 00:50 :: apz251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nek

oj prosze ksiedza Black Sabbath sklada sie z samych bardzo porzadnych ludzi :))))) Nikt nie pali ani nie pije denaturatu i w ogole :)))
17.06.2005 :: 23:48 :: agb74.internetdsl.tpnet.pl

ksiadz

Black Sabbath niech se nie chodzi,za to porzadni ludzie beda ...
17.06.2005 :: 22:44 :: asf139.neoplus.adsl.tpnet.pl

kptnemo

przecież pisze, że każdy jakiś statek zatopił. Metafora Taka
17.06.2005 :: 22:43 :: atb220.neoplus.adsl.tpnet.pl

Guinessi

Wakacje już!!!!!! Bo kto bedzie chodził do szkoły?? z Black Sabbathu to chyba nikt!!;) zycie jest piekne:0
zakończyłam rok szkolny z małym sukcesem z czego sie bardzo cieszę:)
17.06.2005 :: 22:11 :: anv41.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewa

Hej... no nareszcie koniec ze szkołą przynajmniej na 2 miesiące jeszcze tylko pare dni zakonczenie i wakacje!!! zgadzam sie ze nie zawsze było łatwo ale ogólnie rok był udany. Pozdrowionka
17.06.2005 :: 22:10 :: agb74.internetdsl.tpnet.pl

ksiadz

no II klasa będzie zajebiście trudnym patrolem ... ja już nie mówie co mnie czeka ... :|
Talk.pl :: Wróć