kptnemo - komentarze


Holidays !!


Tak wiec mamy wakacje !! Caaałe 2 miesiące wolnego!
W zwiazku z tym staram się nie zmarnowac żadnego dnia. Chodze po lewym z kumplem, słucham sobie Iron Maiden i Type O Negative, regularnie odwiedzam ulice Piotrkowską i galerię Łódzką :D

Juz 31 lipca wyjeźdzam nad morze, gdzie zresztą uwielbiam chodzić, ze względu na niesamowity klimat tego miejsca :)

Oczywiscie, nie wszystkie życiowe problemy opuściły mnie przez te kilka dni, ale nic, nawet te problemy nie sa mi w stanie popsuć wakacji.

Pozdro dla caaałego Black Sabbath- gdziekolwiek sie rozjedzie na wakacje, dla Wenedy :), oraz reszty bio-chemu i znajomych :D
*******
"Spend your Days Full of Emptyness, Spend Your Years Full of Loneliness"- żeby w wakacje nie obowiązywał ten cytat :D
*******
Ps. Jak wam sie podoba nowy lay mojego autorstwa ??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.07.2005 :: 00:33 :: agb74.internetdsl.tpnet.pl

hmmm kolory jak dla mie zajbioza ... ale zdjecie mi nie pasuje - ALE TO TWÓJ WYBÓR :)
05.07.2005 :: 23:52 :: aqf128.neoplus.adsl.tpnet.pl

anne

czarny jest fajny.....na kazdą porę :)
łiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wakacje!
mijają zbyt szybko!
ale tak powinno być!
oby nie omineła nas ANI SEKUNDA!
pozdra
02.07.2005 :: 12:01 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

weneda

bardzo ładny choć poprzedni też mi się podobał ale mam zdolnego kumpla życzę przewspaniałych wakcji i miłego pobytu nad morzem ja wyruszam w drugą stronę
01.07.2005 :: 17:35 :: pa69.ksawerow.sdi.tpnet.pl

kruczek

Adaś! ale z nas webmastery! sami sobie szablony robimy! :D to wszystko dzięki komarom :P ładny ten szablonik :) czarny, ale jakoś nie jest przytłaczający :0 mam nadzieję, że się niedługo spotkamy na jakimś sabacie :p :* a tym czasem... wspaniałych wakacji! :D
30.06.2005 :: 14:52 :: ati83.neoplus.adsl.tpnet.pl

Guinessi

u la la:) znacznie lepiej:P Przez tą biel z zielenia nie mogłam tu często wchodzić:) teraz sie to zmieni. dzięki Boże za czerń:)
Talk.pl :: Wróć