kptnemo - komentarze



Chciałem mieć coś z życia...coś lub kogoś, kto mnie nigdy nie opuści...chciałem być szczęśliwy, a w około tylko sami fałszywi ludzie...zrozumiałem, że już taki mój los...czy ktoś to wcześniej zaplanował ?? a jeżeli tak, to dlaczego ? Mogę teraz zanucić sobie słowa pewnej piosenki:"I spent my days alone, I used to stay at Home"...Odwrócili sie ode mnie wszyscy, których znałem i widziałem w nich kumpli...śmiech z kazdego mojego zachowania i moich zaiateresowań i wartości..."Dream is Dead" jak śpiewa Peter Steel...ale "People say don't worry, say that time is a perfect Healer"..."Time will Flow"

Notkę wspomogły zespoły Iron Maiden, Judas Priest, Type O'Negative oraz twórczośc własna





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.09.2005 :: 19:03 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

hmmm... mówią, że świat jest podły, ale to nie prawda... to ludzie są podli i czynią świat do siebie podobnym :( każdy to sobie w pewnym momencie życia uświadamia. Niektórzy zaraz o tym zapominają, niektórzy wolą o tym nie myśleć, a inni cały czas mają to w głowie... Ale wiesz co?? NIe można sie poddawać marazmowi, trzeba się przeciwstawiać losowi i nie być jak ta cała szara masa. Wbere opini
11.09.2005 :: 21:21 :: agb74.internetdsl.tpnet.pl

ksiadz

każdy kiedyś tego doświadczył ...
11.09.2005 :: 21:03 :: asz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

Neku

<p>Nie ty jeden chciales miec cos, lub kogos z zycia, nie ty jeden chciales byc szczęsliwy, nie tylko w okolo ciebie sa falszywi ludzie, nie tylko od ciebie odwrócili się ci w ktorych widziales kumpli albo nawet wiecej niz kumpli (czuje się jak pies, ktorego nauczyli biegac a potem przypieli na lancuch), nie tylko z twoich zachowan, zainteresowan i wartosci smiali sie inni ludzie i smiac sie beda dalej dopoty dopoki trwac bedzie rasa ludzka... bo ludzie są podli a ja choc w swym krotkim jak dotad zyciu doswiadczylem tego juz duzo, a na pewno za duzo... u Oli w opisie nie dawno przeczytalem :</p>
Talk.pl :: Wróć