kptnemo - komentarze


Podobny, a może trochę inny...



Zwykle w notkach pisałem, jak mi jest ciężko w życiu. Oczywiście, sytuacja się nie zmieniła. Nadal ludzie, którzy kiedyś udawali moich kumpli, olewają mnie. Nadal panowie 3M są na mnie obrażenie, chociaż jeden pan M dobrze wie, jak naprawdę było. Ale ja tu się rozpisywał nie będe. Mam w dupie, ludzi, którzy udzielają mi dobrych rad, a potem za plecami obgadują. Dobrze się bawicie ? W czym pewne osoby są lepsze ode mnie ? No tak. Sory. Rozumiem. Nie gadaja non-stop o polityce czy II Wojnie i Hitlerze. No i nie wożą się, ze słuchają metalu, jak ja... Bo przecież narzucam innym, czego maja słuchać i mam ich zadnie w dupie. Dlatego ja chciałem zaprosić znajomych na ognisko, to powiedzieli "NIE". Lepsza atmosfera będzie przecież 30 kilosów od PAbianic. Łatwiej się dogadać z...Nie, nazwiska nie podam, z kim się łatwiej gada...Wystarczy spojrzeć. A odpowiedz sama się znajdzie. Tylko dlaczego do cholery robiliście mi nadzieje, co ?? Myślałem, że mam kolegów, z którymi zawsze będzie można się porozumiec, a tu chuj. Nie to nie.

Dobra. Uciekam do własnego świata. "Tam przyjaciół kilku mam...od lat". Nie interesuje mnie już wasz zakłamany światek, gdzie wszyscy chodzą uśmiechnięci, a w ukryciu przeżywają załamania.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.10.2005 :: 14:21 :: ahc178.internetdsl.tpnet.pl

Weneda

jak ja cię dobrze rozmumiem.... bo mam niestety podobnie :/ ale tak juz jest ułożone to nasze wspaniałe
06.10.2005 :: 17:28 :: apw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

Neku

PS
06.10.2005 :: 17:26 :: apw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

Neku

Do domu do domu, pociag wiezie nas, niepotrzebne sa bilety, konduktor je wyrzuci...
Talk.pl :: Wróć