Time will flow...

 

Notes...

Menu


Link :: 14.05.2005 :: 23:25
Założyłem sobie bloga...inni mają, to dlaczego ja mam nie mieć..
Blog będzie sie rozrastał w miarę upływu czasu...i w miarę moich chęci. :)

Ps. Jeżeli chcecie, żebym dodał link do waszego bloga, piszcie-->(gg)3199297
Komentuj(2)


Link :: 15.05.2005 :: 16:14
The Aftermath...


W Piątek wróciłem z wycieczki...było wypas- Ja chce jeszcze raz, ja chce jeszcze raz !!

Dzień pierwszy Byliśmy na polach Grunwaldu, a potem na zamku w Nidzicy(pozdro dla Wenedy :))Reszta dnia była trochę zonkowa, bo cały wieczór musiałem siedzieć z tymi żulami(Bartek i alien Tomek).Ale trudno. Do pieca z tym :D

Dzień drugiBył juz lepszy, bowiem bylismy w Kętrzynie( Wolfschantze, jakby ktoś nie wiedział)Potem była dyskoteka, którą razem z innymi ludźmi(oni wiedzą kto- pozdro dla was) olaliśmy i zrobiliśmy swoją- metalową

Dzień trzeciRazem z Panem Dziadkiem(przewodnik- pozdro dla niego również) pojechaliśmy do Olsztynka, gdize mial okazję sie wygadać, a potem byliśmy w Olsztynie, gdzie w Telepizzy zostawiliśmy reklamę naszej szkoły :D
Wieczorem, tj. około 1 00 a.m. zniesiono godzinę policyjną i przesiedzielismy tak do ok.4 a.m. Usypiając krótko , na ok.1,5- 2 godz.

Dzień czwartyTo juz była trochę taka wegetacja. Ósmy i Dziewiąty Pasażer Nostromo(B+T) poszli jeździć na koniu i nad jezioro- zostali zresztą cudem wyciągnięci z pokoju i to nie w celach gastronomicznych-pomyśleć, ze musiałem z nimi być w pokoju- tfu! Potem wyjechalismy, a po drodze zwiedzaliśmy fontannę i uliczkę w Płocku

Potym wszystkim trzeba było się rozstać, ale do Poniedziałku. I hope, that zorganizujemy jakieś spotkanie powycieczkowe z ludźmi z metalowej dyskoteki....
Komentuj(3)


Link :: 16.05.2005 :: 17:41
Alieni, Nostromo, Nitro w bobie....

Dzisiejszy dzień.....fajny nawet, no moze oprócz fizy, ale do pieca z tym Nie będę się tu przecież wyżalał na p. prof od tegoż przedmiotu...ale dalej.
Mimo tego, iż wczoraj rozniosła sie wiadomość, ze nie ma polaka, dużo osób przyszło->( znajomych, fajnie).
Caaaały dzień nie musiałem gadać z pasażerami Nostromo(pozdro dla Grzesia, który nie łapie o co chodzi)Tomek twierdzi bowiem, że chcieliśmy go zabić lampą wtedy w nocy...Potem kolega Neku oświadczył, że będzie przerabiał rodzimego malucha na nitro i wystartuje w wyścigu na 1/4 mili. Powodzenia...:-D
Komentuj(3)


Link :: 17.05.2005 :: 21:49

Something strange ??

I will hope
My soul will fly
So I will live forever
Heart will die
My soul will fly
I will live forever



Komentuj(5)


Link :: 19.05.2005 :: 16:15
The Thin Line...

Ponizej zamieszczam fragment piosenki pt."The Thin Line Between Love&Hate. Dla wszystkich załamanych nerwowo, cierpiących itp. Przetłumaczcie sobie i pomyślcie.
Ps.Poprzednia notka została zlikwidowana, ze względu na oburzenie jednej osoby.Trudno.Co nie zmienia faktu, że znowu cały weekend przesiedzę w domu(znowu wszyscy gdzieś idą i mnie olewają-fuck!)
There's a thin line between love and hate
Wider divide that you can see between good and bad
There's a grey place between black and white
But everyone does have the right to
Choose the path that he takes

Komentuj(4)


Link :: 20.05.2005 :: 21:50
Nowa myśl....

"dlaczego nie mówimy o tym co nas boli otwarcie ?".Tym fragmentem piosenki pana Soyki rozpoczynam następną notkę...
Nie wiem dlacczego, ale ostatnio denerwiją mnie takie podchody, głupie(czyt. tępe)spojrzenia w szkole- co wam przeszkadza w mojej odmienności? Bo nie piję alkoholu? a może jestem jakiś nudny, sztywny?..może muzy słucham nie takiej...Człowiek, z którym chodziłem 6 lat do podstawówki znalazł sobie kumpli i teraz nie wiadomo dlaczego sie do mnie nie odzywa. Inny człowiek(bez nazwisk, żeby nie było)z kolei, mówi, że jest kolega, a potem urządza sobie wolny czas, a mi mówi, że nie ma czasu w weekend...
Ludzie !! Jeżeli coś wam u mnie przeszkadza, to powiedzcie mi o tym. Nie patrzcie sie tępo, albo obgadujcie za plecami. Jeżeli to dlatego wstyd wam się ze mną gdziekolwiek pokazać, to dajcie znać. Bedę wiedział na jakiej gram pozycji w tym prowincjonalnym teatrzyku....
Komentuj(6)


Link :: 24.05.2005 :: 22:19
Urodziny !!

Już 17. Dlaczego tak szybko ? Odpowie ktoś ? Pamiętam jak przyszedłem we wrześniu zeszłego roku do szkoły, a to było tak niedawno....
W każdym razie dzięki wszystkim, którzy złożyli mi życzenia, a takze pozdro dla Black Sabbath squad za to,że pamiętali...

+
z głębokim żalem zawiadamiamy, ze odeszła od nas moja ukochana drukarka. Żyła(służyła) lat 8. przyczyną śmierci było przepalenie się procesora.
Stypy nie organizuję, proszę nie przysyłac kwiatów...
+

Komentuj(4)


Link :: 27.05.2005 :: 19:28
"Another day..."

I znowu mija kolejny dzień. Jak zwykle w temperaturze 30oC. Jednakze ten dzień nie był taki zwyczajny- bo:

I
Jest Wolne- i dobrze, nie trzeba znowu iść do szkoły i oglądać głupie mordy niektórych ludzi

II Jutro ognisko u Bartka- nie wiem wprawdzie jak tam będzie-ale to już najmniej ważna sprawa.

III Wpiszcie co chcecie..... :)


Pozdrowienia dla całego Black Sabbath oraz dla Wenedy :)- STAY HEAVY !



Komentuj(4)


Link :: 31.05.2005 :: 14:25
Meine Grosse Plane...

Tym niezwykle niemieckim, tytułem zaczynam kolejny wpis. Otóż mój tytułowy Wielki Plan to kolejny zlot Black Sabbath, tym razem w Ldzaniu :D, po zakończeniu roku :D
Mam nadzieję, że nikt do tej pory sie nie wyłamie(oprócz Bartka, który gdzieś tam jedzie),w końcu to tylko 3 dni :)
Zainteresowani znają szczegóły, więc po co je dodawać :D





Zaczcie na nowy link--------------------------------------->



A tu będzie nowość-

dni do końca roku
18

Komentuj(12)


[Księga gości]
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

Blogi znajomych:
Anne
Guinessi
Kruczek
Ksiądz
Ola
Weneda

Moja muza:
Apocalyptica
Black Sabbath
Blaze Bayley
Bruce Dickinson
Def Leppard
Iron Maiden
Judas Priest
Rammstein
Spineshank
Type O Negative

Inne ciekawe
U-boot Typu XXI
U-booty
E-puls
FotoGalerie
II LO w Pabianicach
Fender Guitars
Gibson USA
Floyd-Rose tremolo
Seymour-Duncan

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik

Design by:  Kpt. Nemo